پلمب ۱۴ آسانسور غیر استاندارد در گلستان طی ۳ ماه

پلمب 14 آسانسور غیر استاندارد در گلستان طی 3 ماه

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”ØŒ مدیرکل استاندارد گلستان از پلمب Û±Û´ دستگاه آسانسورغیر استاندارد Ø·ÛŒ بازدیدهای دوره‌ای بازرسان این اداره‌کل در سه ماه نخست سال Û¹Û· خبر داد.

«محمود �رمانی» اظهار کرد:

سازمان ملی استاندارد ایران بازرسی‌های ادواری را به‌منظور جلوگیری از �عالیت آسانسورهای �اقد استاندارد الزام کرده که در کل کشور صورت می‌گیرد و در همین راستا در استان گلستان در سه ماه نخست سال ۹۷ طی ۳۲ مورد بازرسی از آسانسورهای منصوبه، ۱۴ دستگاه آسانسور مراکز دولتی، عمومی و بعضاً مسکونی به علت نداشتن ایمنی و استانداردهای لازم پلمب شدند.

وی خاطرنشان کرد:

سال گذشته از ۱۳۰ مورد بازرسی از آسانسورهای منصوبه، ۶۰ دستگاه آسانسور غیر استاندارد پلمب شد.

�رمانی تصریح کرد:

با توجه به هشدارهایی که به مالکین و مدیران ساختمان‌ها در خصوص نصب نکردن آسانسور غیر منطبق با استانداردهای لازم داده می‌شود، باز هم شاهد نصب آسانسورهای غیر ایمن توسط شرکت‌های غیر مجاز در ساختمان‌های عمومی هستیم.

مدیرکل استاندارد گلستان ا�زود:

حوزه آسانسور به‌علت اهمیت و حساسیت، همکاری همه دستگاه‌ها را می‌طلبد و در راستای ح�ظ ایمنی شهروندان این همکاری از سوی دستگاه‌های اجرایی استان ضرورت دارد و باید شهروندان نیز هنگام نصب آسانسور به شرکت‌هایی که مجاز به نصب هستند، مراجعه کنند.

منبع

نوشته پلمب ۱۴ آسانسور غیر استاندارد در گلستان طی ۳ ماه اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات. پدیدار شد.

Source: اخبار ساختمان