اصفهان| چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ و صنایع وابسته در اصفهان برپا می‌شود

اصفهان| چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ و صنایع وابسته در اصفهان برپا می‌شود

 

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با حضور مشارکت کنندگانی از استان‌های مختلف کشور و شرکت‌های بین‌المللی کشورهای دیگر در اصفهان برپا می‌شود.

این نمایشگاه از دوشنبه دهم اردیبهشت‌ماه آغاز و تا جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و ۸۰ شرکت توانایی‌های خود در عرصه سنگ، معادن و صنایع وابسته را به نمایش می‌گذارند.

در نمایشگاه چهاردهم صنعت سنگ اصفهان که ۸۵۰۰ مترمربع فضا را به خود اختصاص خواهد داد ۲۴۲ غرفه برپا می‌شود و ۳۰۰ مترمربع از این فضای نمایشگاهی نیز در فضای باز خواهد بود.

شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، قزوین و آذربایجان شرقی در نمایشگاه سنگ، معاون و صنایع وابسته امسال حضور دارند، همچنین شهرستان ماکو نیز به صورت ویژه در نمایشگاه سنگ اصفهان شرکت کرده است.

در کنار مشارکت کنندگان داخلی، شرکت‌هایی که از کشورهای ایتالیا، آلمان و چین نیز نمایندگی دارند در نمایشگاه حضور خواهند داشت و شرکت‌هایی از چین و ایتالیا نیز به صورت مستقیم در نمایشگاه به عرضه آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه صنعت سنگ می‌پردازند.

در نمایشگاه امسال انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی و تزئینی، تجهیزات و ماشین‌آلات و ابزارآلات سنگبری و فرآوری سنگ، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج و خدمات و صنایع وابسته شامل حمل‌ و نقل، لوازم و قطعات یدکی و تعمیر و نگهداری تجهیزات به نمایش گذاشته می‌شوند.

همچنین مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن‌ها و نشریات تخصصی مرتبط و شرکت‌های فعال در حوزه بازرگانی نیز در نمایشگاه امسال حضور دارند تا نمایشگاه ابعاد علمی‌تری پیدا کند.

منبع

نوشته اصفهان| چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ و صنایع وابسته در اصفهان برپا می‌شود اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات. پدیدار شد.

Source: اخبار ساختمان