اردبیل| احداث سومین کارخانه بزرگ شیرآلات بهداشتی در گرمی

اردبیل| احداث سومین کارخانه بزرگ شیرآلات بهداشتی در گرمی

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری تسنیم”،  ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در نشستی با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گرمی اظهار داشت:

طی چند ماه اخیر حضور گسترده سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در منطقه را شاهد بودیم که این امر علاوه بر رونق منطقه سبب سرازیری سرمایه‌گذاران به این منطقه شده است که باید در این زمینه توجه داشت که با توجه به قابلیت شهرستان گرمی در تولید شیرآلات و محصولات بهداشتی این منطقه را به قطب صنعتی محصولات بهداشتی در کشور تبدیل کنیم.

وی با اشاره به اینکه اخیرا به دنبال بهره‌برداری از شیرآلات قهرمان و اجرای عملیات احداث کارخانه شیرآلات اویسا مراحل آغاز به کار مجموعه عظیم شیرآلات نوآوران نیز در این منطقه احداث می‌شود، افزود:

به همین منظور زمینی به مساحت ۳ هکتار به سرمایه‌گذار بخش خصوصی واگذار شده است که در این زمینه آمادگی کامل داریم در جهت حمایت از سرمایه‌گذاران تمامی زیر ساخت‌های لازم را فراهم سازیم.

فرماندار گرمی گفت: تصریح کرد:

زمین واگذار شده در نواحی شهرک‌های صنعتی را با تخفیف ویژه به صورت اقساطی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهیم و تمامی مقدمات کارهای اداری و مجوزهای لازم را در کمتر از ۱۵ روز انجام خواهیم داد که سرمایه اولیه برای راه‌اندازی این کارخانه بزرگ تولید شیرآلات بهداشتی در گرمی ۷۰۰ میلیارد ریال است که بعد از راه‌اندازی اشتغالزایی بیش از ۴۰۰ نفر در منطقه رقم خواهد خورد.

امامی با اشاره به رونق منطقه و زمینه‌سازی برای حضور گردشگران در منطقه تصریح کرد:

تمام تلاش‌ها در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در شهرستان گرمی با همدلی و همراهی تمامی مسئولان  و مدیران جهت تحقق ایجاد قطب صنعتی تولید شیرآلات و محصولات بهداشتی کشور در شهرستان گرمی و ایجاد زنجیره تولید در این زمینه بوجود آمده و گام‌های خوبی در این حوزه برداشته شده است که در زمان محدود شاهد حضور دو سرمایه‌گذار در این منطقه برای راه‌اندازی کارخانه محصولات بهداشتی و شیرآلات بودیم.

وی در تشریح شرایط راه‌اندازی کارخانه شیرآلات نوآوران در گرمی افزود:

در صورت ارائه مجوز در کمتر از یک ماه برای راه‌اندازی این مجموعه، آمادگی احداث کارخانه در سریعترین زمان و نصب تجهیزات مورد نیاز جهت راه‌اندازی این مجموعه را داریم که نیاز است تا در این رابطه حمایتهای لازم از سرمایه‌گذار بخش خصوصی انجام گیرد.

منبع

نوشته اردبیل| احداث سومین کارخانه بزرگ شیرآلات بهداشتی در گرمی اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات پدیدار شد.

Source: اخبار ساختمان