هشتمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی برگزار شد

هشتمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی برگزار شد

 

اخبار تجهیزات ساختمانی به نقل از “ایران اکونومیست” ، در هشتمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی برخی از اندیشمندان، پژوهشگران و فعالان داخلی و خارجی در صنعت آسانسور و پله برقی حضور داشتند.
همچنین در طول برگزاری سمینار آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی در نمایشگاه تخصصی این سمینار که با حضور صنعتگران و شرکت های معتبر و فعال داخلی و خارجی در این صنعت بر پا شده بود، رونمایی شد.
در این سمینار بالغ بر ۱۲ مهمان خارجی از کشورهای ژاپن، چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، هلند و نماینده آمریکا از ترکیه حضور داشتند.
همچنین ۴۷ مقاله برای ارایه به این سمینار ارسال شده بود که ۲۲ مقاله از این تعداد در سمینار ارایه شد که شش مقاله مربوط به میهمانان خارجی بود.
لازم به ذکر است که در این سمینار ۸۰۰ نفر از ارگانهای مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مترو تهران، سندیکای آسانسور و پله برقی و غیره مشارکت داشتند.
هدف این سمینار ارتباط بین این صنعت و دانشگاه ها جهت تخصصی کردن صنعت آسانسور و پله برقی و ارتقا و تبادل اطلاعات با کشورهای مختلف و رسیدن به سطح دانش جهانی بوده است.
گسترش دانش صنعت آسانسور و پله برقی و پژوهشی از دیگر اهداف هر ساله این سمینار بوده که می توان ادعا کرد این سمینار حرکت صنعت در مسیر پژوهش را افزایش داده است.

نوشته هشتمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی برگزار شد اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات پدیدار شد.

Source: اخبار ساختمان