تولید درب ضد سرقت

بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه تولید درب ضد سرقت در کشور دارد.

تمامی خط تولید درب ضد سرقت و مواد بکار رفته در ساخت این درب ها تماما داخلی و با بهترین کیفیت می باشد.

تولید درب ضد سرقت

چرا تولید درب ضد سرقت ؟

در سال های اخیر بدلیل زیاد شدن سرقت از منازل و دفاتر کار و بدلیل ایمن نبودن درب های معمولی، تقاضای هموطنان ما برای خرید درب ضد سرقت رو به افزایش گذاشته است، این درب ها بدلیل امنیت بالای خود و صفحات فلزی بکار رفته در بین چوب در مقابله با سارقین بسیار کارآمد بوده و خیلی از سارقین با دیدن درب ضد سرقت ، از سرقت آن مکان معمولا منصرف شده و در بیش از ۹۰ درصد موارد سارقان موفق به باز کردن این درب ها نمی شوند.

در چند سال اخیر تولید درب ضد سرقت در کشور بسیار بالا رفته است، درب های تولید شده در داخل معمولا کیفیت بالاتری نسبت به مدل های چینی خود دارند. البته لازم به ذکر است که در هنگام خرید این درب ها باید بسیار توجه کرد.

ساخت درب های ضد سرقت

دیده شده که در بسیاری موارد درب های معمولی را بنام درب ضد سرقت بفروش رفته است، مشتریان بدلیل اینکه نمی توانند مشاهده کنند که در بین لایه های چوب چه موادی استفاده شده و آیا اصلا لایه فلزی میانه درب متصل شده است یا خیر خیلی ساده در دام سودجویانی می افتند که فقط ظاهر درب را مانند درب های ضد سرقت درست کرده اند به همین دلیل بهتر است برای خرید درب ضد سرقت و بالا بردن امنیت منزل یا دفتر خود خرید درب ضد سرقت را فقط از تولیدکنندگانی که به آن ها اطمینان دارید و یا در این صنف بنام هستند خرید خود را انجام دهید.

پروفیل چهارچوب درب ضد سرقت

 پروفیل و صفحات فلزی بکار رفته در ساخت درب ها بسیار مهم می باشند، تفاوت عمده درب های معمولی با درب های ضد سرقت در لایه فلزی بین چوب درب ها می باشد که باعث می شوند سارقان نتوانند براحتی درب را بشکنند و یا قفل داخل درب را از جا دربیاورند.

چرا از تولیدکننده درب ضد سرقت داخلی خرید کنیم ؟

می توان با اطمینان این حرف را زد که بیش از ۹۰ درصد از تولیدات داخلی در حوزه چوب و درب از تولیدات کشور چین از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، مواد اولیه بکار رفته در ساخت درب ضد سرقت بسیار اهمیت دارد، خیلی ساده با درست کردن ظاهر یک درب معمولی می توان آن را بنام درب ضد سرقت فروخت، متاسفانه بسیار دیده شده که تولیدات چینی فقط از نظر ظاهر شباهت به درب ضد سرقت دارند و نه تنها صفحه فلزی در آن ها بکار نرفته بلکه مواد پلاستیکی را تا حد زیادی جایگزین چوب بکار رفته در درب ها می کنند!!

جستجوهای مربوط به تولید درب ضد سرقت

خط تولید درب ضد سرقت

دستگاه تولید درب ضد سرقت

آموزش ساخت درب ضد سرقت

لیست شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت معتقد

لیست شرکتهای تولید کننده درب ضد سرقت در ایران

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star