انواع درب ضد سرقت

در این مقاله قصد داریم انواع درب ضد سرقت را با یکدیگر مقایسه کرده و هر کدام از این مدل ها را توضیح دهیم.

انواع درب ضد سرقت ، درب CNC

یکی از پر فروشترین مدل های درب ضد سرقت ، درب های CNC هستند، این درب ها بدلیل مقرون بصرفه بودن و زیبایی ظاهری برای کسانی که در کار ساخت و ساز هستند بسیار مقرون بصرفه می باشد.

خطوط موجود در روی این درب های با دستگاه CNC ایجاد شده به همین دلیل به این مدل درب ها، درب ضد سرقت CNC نیز می گویند. این درب ها معمولا در دو مدل به بازار عرضه می شود ، یک مدل با رویه PVC  و مدل دیگر با رویه MDF  می باشد که با روکش چوب طبیعی پوشیده می شود و در انتها دستگاه برش ظریف طرح روی درب را اضافه می کند.

معمولا در این درب ها از قفل های هفت زبانه یا چهارده زبانه استفاده می شود.

مدل های چهارده زبانه بدلیل داشته یک زبانه در بالا و یک زبانه در پایین درب مقاومت درب ضد سرقت بسیار بالا می رود.

انواع درب ضد سرقت

 

قیمت درب ضد سرقت CNC نسب به طرح های برجسته آن تغییر می کند، هر مقدار این طرح ها و ماشین کاری ها کمتر باشد به نسبت قیمت پایین تر می آید ولی تمامی اجزای داخلی این درب ها مانند یکدیگر بوده.

راهکار دیگری که برای افزایش ایمنی این درب ها انجام یم شود استفاده از قفل های چهارده زبانه ترک می باشد و از پنج عدد پیم پشت لولا استفاده کرد.

انواع درب ضد سرقت ، روکش PVC

این مدل درب ها دارای تنوع بالای رنگ و طرح می باشند. این مدل درب ضد سرقت بیشتر از ۵۰ مدل و رنگ دارد که متناسب با فضای داخلی ساختمان مشتریان عزیز می توانند به سلیقه خود انتخاب کنند.

این مدل از درب های ضد سرقت را می توان از مدل های کلاسیک در درب ها یاد کرد. در این مدل درب ها معمولا ضخامت فلز موجود در چهارچوب ۲ م.م و در لنگه درب ۱٫۵ م.م می باشد.

انواع درب ضد سرقت ، درب برجسته

این مدل درب ها معمولا فقط اسمبل آن در ایران صورت گرفته و کالاهای موجود در بازار اکثرا بصورت جدا جدا از ترکیه وارد می شود.

درب های ضد سرقت انواع دیگری ندارد و فقط کشور تولید کننده آن ها متفاوت می باشد. لازم بذکر است تولیدات داخل کشور بسیار کیفیت بالایی دارند و با مدل های خارجی قابل رقابت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

جستجوهای مربوط به لیست قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ارزان

قیمت درب ضد سرقت چینی

قیمت درب ضد سرقت فلزی

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ترک اصل

بورس درب ضد سرقت در تهران

قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک

فروش درب ضد سرقت دست دوم

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star